ua ru
Головна Про компанію
Про компанію

ТОВ «Локомотив-сервіс» – досвідчена компанія, з великою кількістю надійних партнерів. Наша компанія це величезний асортимент будівельних матеріалів провідних виробників, що дозволяє задовольняти потреби найвимогливіших покупців. На будівельному ринку ще з 1999 року, відома в Кременчуці і по Україні як надійний постачальник тільки перевірених і
якісних товарів.

Наша компанія пропонує оптом і в роздріб величезний асортимент високоякісних сучасних матеріалів для будівництва . Для роздрібних покупців ми підготували найвигідніші цінові пропозиції, а будівельні і торгові організації завжди можуть розраховувати на спеціальні умови співпраці.

А також наша компанія пропонує клієнтам сервіс найвищої якості в області транспортних послуг. Швидка і зручна доставка, широкий вибір різноманітної спеціальної техніки. Ми чудово розуміємо потреби клієнта, завжди готові до відкритого конструктивного
співробітництва і з радістю прийдемо на допомогу в питаннях доставки вантажу. Ставши клієнтом ТОВ «Локомотив-сервіс» Ви переконаєтеся, що – це великий досвід, висока якість і доступні ціни.

 

Продаж цементу оптом та в роздріб
Цемент - один з основних в будівництві матеріалів. Його призначення - виконувати функцію в'яжучої субстанції в бетонних розчинах.
close