ua ru
Цемент
Цемент ПЦ I-500-Н високоміцний
Ціна: 170.00 грн/уп
Замовити
Цемент ПЦ II/А-Ш-400 швидкотвердіючий та морозостійкий
Ціна: Тимчасово немає в наявності
Замовити
Цемент ПЦ II/Б-Ш-400 універсальний
Ціна: 140.00 грн/уп
Замовити
Цемент Білий СЕМ I 52,5N Royal 25 кг (Єгипет)
Ціна: 380.00 грн/уп
Замовити

Цемент в мішках: ціни

Цемент являє собою суміш клінкеру, гіпсу та різноманітних добавок (пластифікуючі, що ущільнюють, противоморозні, полімерні, фарбувальні, інгібітори корозії, сповільнювачі і прискорювачі схоплювання і т.п.). Наша компанія є постачальником перевіреного портландцементу, який пройшов всі етапи тестування на різні критерії довговічності, безпеки та надійності. У компанії ціни на цемент в Кременчуці можна назвати найнижчими і доступними.

У нас ви можете купити цемент у мішках по 25 кг / 50 кг з маркуванням М400 / М500. Вони використовуються в будівельній сфері для закладки фундаменту, створення різних деталей з бетону і металу. Цементна суміш в мішках більш захищена від зовнішнього впливу і вологи, вона довше зберігає свої якості.

Фірма безпосередньо співпрацює з виробниками та заводами, тому реалізує товар без додаткових націнок і комісій.

Вартість залежить від таких критеріїв, як:

При покупці важливо звертати увагу на якість. Від нього залежить міцність, тріщиностійкість і довговічність вироби / будівлі. Сама якість безпосередньо залежить від стадії випалювання клінкеру. Недопаління небезпечне хибним схоплюванням, а перетримка знижує міцність і довговічність бетону.

Сьогодні кращим на території України вважається портландцемент від «KRYVYRIGCEMENT» з підвищеним вмістом силікатів кальцію (до 70%). Дана добавка допомагає збільшити швидкість схоплювання і забезпечує хороші експлуатаційні якості вже готових конструкцій.

Будматеріал від «KRYVYRIGCEMENT» проводиться на високоякісному обладнанні з застосуванням новітніх технологій для збільшення терміну експлуатації продукції, що виробляється.

Середня ціна мішка цементу 50 кг дорівнює 150 – 160 ₴, а ціна мішка цементу в 25 кг – 80 ₴. Також ви можете купити цемент у мішках 25 кг / 50 кг білого кольору від бренду «ROYAL ELMINYA CEMENT», виготовленого на території Єгипту. Він необхідний для створення скульптур, архітектурних форм, елементів декорування, наливних підлог, оздоблення фасадів, виробництва тротуарної плитки і т.п. Відрізняється прискореним затвердінням, дисперсність, екологічністю, естетичністю і багатофункціональністю. Купитю «ROYAL ELMINYA CEMENT» можна за 175 ₴. У кожному мішечку припустиме відхилення по масі в розмірі +/- 2%.

Крім покупки матеріалу в розфасовці, його можна придбати навалом. Ціна за тонну цементу залежить від його виду.

Ціна на цемент М500. Купити оптом чи вроздріб

Використовується для створення монолітних залізобетонних конструкцій, гідротехнічних споруд для прісної води, розчинів і фундаментів. Відрізняється морозостійкістю, корозійною стійкістю, водостійкістю, хорошою інертністю і помірною витратою. Простий у використанні, екологічно чистий і відмінно переносить температурні коливання. Здатний витримати вагу до 500 кг на 1 см, не руйнується при цьому і не кришиться.

Сфера використання:

В асортименті є два види:

Характеристики:

Ціни на цемент М400. Купити оптом чи вроздріб

 

М400 знадобиться для виготовлення плит, колон, балок, монолітних поясів, стяжок, доріг, тротуарної плитки і безнапірних труб. На його основі створюються розчини для будівельних цілей і закладки фундаменту в агресивних водах. Переважно використовується в закритих приміщеннях в будь-яких кліматичних зонах. Відрізняється економною витратою, стійкістю до корозійного зносу і сульфатів, температурних перепадів, тривалим терміном експлуатації.

Основні характеристики:

М400 витримує мороз від -60 ° С до +300 ° С і 70 циклів повної заморозки / відтавання.

Підприємство пропонує купити цемент М400 оптом і в роздріб таких видів, як:

Вироби здатні витримати навантаження в 400 кг на 1 см ³. Матеріал має низьку вимогливість до тверднення і регламенту будівництва. Використовується для кладки, штукатурних робіт, для створення підводних і наземних будівель. При відхиленні від технології на ньому не з’являються тріщини і зазори.

Компанія здійснює безкоштовну доставку цементу М400 і М500 власним транспортом при замовленні більше трьох тонн. Якщо обсяг менше, то за кожну тонну клієнт платить по 100 ₴. Транспортування можливе тільки по місту Кременчук та Полтавської області (за попередньою домовленістю з менеджером). При невеликому обсязі рекомендований самовивіз з магазину за адресою: вулиця Ярмаркова, 3 – Г. Магазин працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Неділя та субота вихідні.

Оплата можлива такими способами:

Підприємство реалізує тільки сертифіковану продукцію, яка відповідає всім міжнародним вимогам і стандартам.

close