ua ru
Головна Новини «Центр – Цемент» – офіційний представник «Кривий Ріг Цемент»

«Центр – Цемент» – офіційний представник «Кривий Ріг Цемент»

ТМ «Центр – Цемент» (ТОВ «Локомотив – Сервіс») – компанія, що займається реалізацією будматеріалів в роздріб і оптом. Організація є офіційним представником приватного акціонерного товариства «Кривий Ріг Цемент», що має виробничі приміщення в декількох містах України і виробляє цементну суміш сухим способом. Акціонерне товариство займається виготовленням портландцементу, що відповідає всім українським і міжнародним нормам і стандартам.
ТМ розпочала свою діяльність в 1999 році. За цей час підприємство значно розширило штат співробітників і асортимент, уклало контракти з багатьма виробниками на поставку якісних і довговічних будматеріалів.
Придбати цемент від виробника можна в мішках з розфасовкою по 25 кг і 50 кг. Крім цього у клієнтів є можливість придбати його у великих обсягах навалом.

Фірма вже протягом багатьох років співпрацює безпосередньо з «Криворізьким цементним заводом», тому покупці захищені від поставок неякісного або підробленого товару.

Купити цемент з заводу від виробника

Фірма пропонує купити цемент з заводу виробника недорого. Завдяки прямій співпраці і наявності угоди підприємство не робить великих націнок. Навпаки, співробітниками регулярно проводяться моніторинги цін на ринку, тому вартість портландцементу найнижча по всій території України.|

Чому варто купити цемент від виробника за допомогою нашої компанії:
• Безкоштовне консультування. Якщо ви не знаєте, якої міцності необхідно купити криворізький цемент або невпевнені у своєму виборі ви завжди можете звернутися до кваліфікованих співробітників. Менеджери завжди готові допомогти, проконсультувати щодо властивостей і характеристик, правил і технології використання, розрахувати необхідну кількість і т.п. Для отримання консультації потрібно особисто прийти в магазин або замовити зворотний дзвінок менеджера на сайті.
• Наявність зразків в магазині в Кременчуці.
• Великий асортимент продукції. В наявності є М400 (ПЦ II / А-Ш-400 морозостійкий, ПЦ II / Б-Ш-400 універсальний, ШПЦ IIІ / А 400 економічний) і М500 (ПЦ I-500-Н високоміцний, ПЦ II / А- Ш-500 технологічний), а також білий, який використовується більш для декоративних цілей. Крім нього в асортименті є вугілля, ЖБВ, цегла, газоблоки і сипучі матеріали, необхідні для зведення будівельних робіт.
• Проведення регулярних акцій, знижок і спеціальних пропозицій.
• Готівковий і безготівковий розрахунок.
• Швидка і зручна доставка по Кременчуку та Полтавської області. Мінімальний обсяг замовлення складає 3 тонни.

Продукція від «KRYVYRIGCEMENT» відрізняється морозостійкість, водонепроникність, швидкістю схоплювання і застигання, стійкістю до корозії, високою адгезією і економною витратою.

Купити цемент з заводу – це означає придбати дійсно оригінальний і якісний товар, який в подальшому виправдає себе міцністю, зручністю використання і довговічністю.

close