ua ru
Головна Продукцiя Сипучі матеріали Збагачені піски з відсіву дроблення
Збагачені піски з відсіву дроблення
Відсів, фр. 2-5
Ціна: 300 грн/т
Замовити
Відсів, фр. 0-5
Ціна: 150 грн/т
Замовити

Відсів в Кременчуці

Відсівом називається сипуча суміш, що отримується в процесі дроблення гірської породи на щебінь. Візуально він дуже схожий з великим піском, але за розміром трохи більше. В середньому зерна не бувають більше 5 мм. Придбати його сьогодні непросто, не так багато підприємств займаються його продажем. Але в компанії «Центр Цемент» дана сировина присутня в наявності постійно. Саме тут можна купити відсів в Кременчуці і по всій Полтавській області за найприйнятнішою і доступною ціною.

Купити відсів в Кременчуці в компанії Центр Цемент

На основі будматеріалу виготовляють:

Часто використовується в якості допоміжного матеріалу для фільтрації води, створення дренуючих шарів відсипання пішохідних доріжок в парках і скверах.

Купити відсів в Кременчуці у компанії Центр Цемент

Купити відсів в Кременчуці в компанії можна таких фракцій, як:

Багато хто думає, що даний продукт переробки вважається відходами, але це не так. Настільки низька вартість обумовлена ​​саме тим, що для створення даного матеріалу не довелося робити додаткових витрат, так як він вже вважається побічним продуктом процесу. Він може становити до 40% загальної маси каменів, які були відправлені на дроблення. Зерна мають такі ж характеристиками і властивостями, як і сировина, яке була відправлена на переробку.

Характеристики:

Він не деформується і не руйнується вод впливом води і сонця.

Умови

Замовити відсів в Кременчуці можна декількома способами. Найбільш простий – оформити заявку на сайті. Для цього необхідно вибрати необхідну позицію і заповнити невелику форму із зазначенням імені та контактної інформації. Протягом робочого дня з потенційним покупцем зв’яжеться працівник фірми і уточнить деталі замовлення. Другим методом є особисте відвідування магазину за адресою: вулиця Ярмаркова, 3-Г. Мінімальної суми замовлення немає.

Сировина реалізується тільки навалом автомобільними нормами. Купити відсів в Кременчуці з доставкою в організації можна, але транспортування окремо обмовляється з менеджером фірми. Зв’язатися з співробітником і проконсультуватися з усіх питань можна по телефону 067-815-61-45.

Основний принцип роботи магазину – клієнтоорієнтованість, тому співробітники завжди готові надати допомогу у виборі, підказати найбільш прийнятний варіант і проконсультувати щодо сфери застосування і правил експлуатації.

close