ua ru
ЗБВ
Кільця залізобетонні
Ціна: від 1926 грн/шт
Замовити
Перемички залізобетонні
Ціна: від 153 грн/шт
Замовити

ЗБВ

Без залізобетонних виробів сьогодні складно уявити будь-який будівельний процес. Даний матеріал є дуже затребуваним через свою  міцність і великої сфери застосування. Основу становить арматурна сталь і бетон, які забезпечують високу міцність і жорсткість, опір до стиснення і стійкість до зовнішніх чинників. Якщо ви хочете придбати ЗБВ в Кременчуці, рекомендовано переглянути каталог компанії «Центр Цемент». Організація вже протягом багатьох років є постачальником якісних і перевірених будівельних матеріалів, які повністю відповідають всім міжнародним критеріям і стандартам.

Асортимент

Підприємство пропонує своїм клієнтам купити ЗБВ в Кременчуці за найдоступнішою вартістю. Фірма безпосередньо співпрацює з виробниками та заводами, тому реалізує власну продукцію недорого.

В «Центр – Цемент» можна придбати кільця, які використовуються для установки і монтажу газопроводів, споруди колодязів і дренажних систем каналізації. Вони екологічні, водонепроникні, стійкі до багатьох біологічних і хімічних впливів, володіють довгим терміном експлуатації і здатні витримати велике навантаження.

Розміри:

Також в магазині продаються кришки (ПП – 10, ПП-15, ПП – 20) і днища (ПН – 20, ПН – 15, ПН – 10).

Ціна ЗБВ в Кременчуці залежить від параметрів. Наприклад, найменше кільце коштує 745 ₴, а найбільше 2 200 ₴.

Крім цього в асортименті є перемички типу ПБ (використовуються переважно для перекриття віконних і дверних прорізів у цегляних будинках). Вони відрізняються габаритами, об’ємом, масою і ціною.

Габарити перемичок, доступних для покупки:

Вартість однієї штуки ЗБВ в Кременчуці починається від 90 ₴.

Умови

Мінімальна сума покупки відсутня. Оформити замовлення можна кількома способами:

Покупці можуть отримати безкоштовну консультацію від співробітника фірми щодо способу використання, необхідних розмірів і т.п. Купити ЗБВ з доставкою в Кременчуці і по Полтавській області можна при замовленні великого обсягу. Подробиці щодо транспортування виробів необхідно обговорювати безпосередньо з менеджером.

close