ua ru
Головна Новини Що таке відсів щебеню і де його застосовують

Що таке відсів щебеню і де його застосовують

Відсів – це побічний продукт дроблення щебеню. Це не відхідний матеріал, як прийнято рахувати в суспільстві. Незважаючи на свою популярність та затребуваність, придбати його досить складно. Купити відсів у Кременчуці можна у нас в компанії «Центр – Цемент». Ми вже протягом багатьох років є постачальником цементних сумішей, газоблоків, цегли та сипких матеріалів.

Зовні відсів нагадує великий пісок. Виходить внаслідок просіювання та калібрування щебеню. Це ті невеликі частинки, які не потрапляють під фракційну класифікацію. Розмір може змінюватись від 0.1 до 5 мм. Має ті ж властивості, як і щебінь. Низька вартість обумовлена ​​відсутністю додаткових витрат під час виробництва. Сфера застосування в залежності від виду.

Розрізняють кілька видів залежно від вихідної сировини:
• Гранітний.
• Гравійний.
• Вапняковий.

Гранітний відрізняється дуже невеликою кількістю домішок глини та пилу. Використовується для створення залізобетонних конструкцій, виробництва бетону, заливки підлогового покриття, а також для приготування суміші для асфальтування та створення.
У сфері благоустрою їм відсипають пішохідні стежки, покривають спортивні майданчики. У зимову пору року змішується із сіллю для обробки доріг з метою зменшення зледеніння. Крім цього активно використовується в системах фільтрації та дренажу.

Гравійний додається до заливки для підлоги в приміщеннях з невеликим навантаженням. З його допомогою часто прикрашають невеликі доріжки у парках та скверах.

Вапняковий незамінний при замісі бетонних розчинів. Додається для створення цегли та стінових блоків. У сільськогосподарській галузі є мінеральним добривом для ґрунту. Цікаве застосування йому знайшли ландшафтні дизайнери, які їм прикрашають квітники та клумби.

Окремий клас – вторинний. Виходить унаслідок повторної переробки. Використовується для укладання бруківки, тротуарної плитки, прокладання тимчасових та ґрунтових доріг, для облаштування під’їзних доріг. Вторинний можна часто зустріти при будівництві парковок та різних виробничих майданчиків. З його допомогою вирівнюють рельєф, зміцнюють ґрунт.

В цілому, матеріал характеризується великою сферою застосування та доступною вартістю. Має хорошу адгезію і повністю екологічний, допоможе на 20 – 30% скоротити витрати на будівельні роботи. Купити щебінь у Кременчуці можна в організації «Центр-Цемент». Наша фірма працює вже протягом багатьох років і за цей час зуміла завоювати собі бездоганну репутацію та сотні позитивних відгуків клієнтів.

 

close