ua ru
Головна Новини Який вплив має якість цементу на безпеку конструкцій

Який вплив має якість цементу на безпеку конструкцій

Використання неякісного цементу загрожує розтріскуванням, деформаціями, пошкодженням арматури та руйнуванням будівель і споруд. Таке будівництво створює ризики для життя людей.

На що варто звернути увагу, щоб обрати якісний цемент? Пояснюють спеціалісти «Центр-Цемент».

  • Виробник

Вибирайте цемент від виробників, які мають бездоганну репутацію в споживачів. Переконайтеся, що цемент має сертифікати якості та відповідає державним стандартам.

  • Тип цементу

Виберіть тип цементу, який підходить для ваших потреб за показниками стійкості до корозії, міцності, швидкості затвердіння, вологонепроникності, морозостійкості тощо.

  • Тонкість помелу

Тонко подрібнений цемент дрібної фракції краще реагує з водою, тож бетон буде міцнішим.

  • Свіжість цементу

Свіжий цемент має кращі властивості, ніж давній, який втрачає свою активність. Перевірте дату його виготовлення. Не рекомендуємо застосовувати продукт, зроблений раніше ніж за рік до використання.

  • Умови зберігання

Краще не використовуйте цемент, який зберігався неналежним чином. Також після покупки тримайте речовину в сухому та прохолодному місці.

  • Рекомендації виробника

Дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо дозування, змішування та витримки цементу.

Якщо цемент якісний, конструкції будуть стійкими до навантажень, протікання, корозії та інших пошкоджень. Вони витримають випробування часом та стихійними явищами. Хороший цемент краще зчіплюється з арматурою та іншими будівельними матеріалами.

Більше того, ви заощадите кошти на ремонті та обслуговуванні будівель і споруд. Тож купівля надійної речовини — ефективна інвестиція.

Дотримуючись цих порад, ви зможете купити цемент, який забезпечить безпеку та довговічність ваших будівельних конструкцій.

close