ua ru
Головна Новини Особливості залізобетонних виробів

Особливості залізобетонних виробів

З появою ЗБВ будівництво багатоповерхових будівель стало доступним людству. Вони мають міцність і довгий термін експлуатації. Сьогодні надзвичайно великий асортимент залізобетонних виробів для різного цільового призначення. У Кременчуці купити ЗБВ можна у нас в компанії «Центр – Цемент». Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір та прийнятну вартість на продукцію.

Особливості залізобетону

Залізобетон – це органічне поєднання цільної сталевої арматури та бетону. Для виготовлення елемента спочатку залізна основа розтягується та закріплюється, потім заливається бетонною сумішшю. Після цього конструкція піддається температурній обробці спеціально обладнаних для цього термічних камерах. Обробка необхідна для швидше затвердіння речовини. Після повного затвердіння залізо звільняється від кріплень, стискається та передає напругу бетону.

Завдяки вібраційному ущільненню суміші забезпечується витіснення повітря з елементів, що формуються. Це призводить до збільшення міцності конструкції. Збільшити її ще можна технологією попередньо напруженої арматури, коли деталі зазнають згинальних навантажень.

Розрізняються кілька видів ЗБВ: плити перекриттів, дверні та віконні перемички, деталі колодязів, фундаментні блоки, огорожі, стовпи, плити дорожніх перекриттів тощо. Всі вони класифікуються за сферою застосування:
• Для житлових та цивільних будівель.
• Для промислових споруд.
• Для дорожнього будівництва.
• Для виробів широкого призначення.
Залежно від цільового призначення відрізняються і технології виробництва, метод армування, склади розчинів та заповнювачі.

Залізобетон має хімічну та біологічну стійкість. Також характеризується пожежостійкістю, тому його використання у житлових приміщеннях повністю безпечне.

Основні властивості:

• Не зазнає гниття.
• Не боїться вогню.
• Стійкий до дії агресивного середовища.
• Характеризується тривалим терміном використання.
• Відрізняється доступною вартістю та технологічністю.
• Добре сприймає статистичні та динамічні навантаження.

З особливостей також можна назвати масивність. Працювати з великими деталями без відповідної будівельної техніки не вдасться.
При монтажі необхідно суворо дотримуватись вимог стандартів, що регламентують максимально допустиме навантаження. При необхідності зміни початкових характеристик, що передбачають порушення цілісності об’єкта, виконується зміцнення за допомогою різьбових або зварних з’єднань.
Залежно від сфери застосування ЗБВ виготовляються із різних марок цементного клінкеру. Найчастіше виготовлення застосовується М500. Купити цемент з доставкою по Кременчуку пропонуємо у нас в компанії «Центр – Цемент» оптом та вроздріб.

close