ua ru
Головна Новини Річковий пісок у будівництві

Річковий пісок у будівництві

Річковий пісок є незамінним інгредієнтом у будівельній галузі. У будівництві важливо використовувати тільки високоякісну сировину, інакше вона не виправдає заявлених характеристик. Якщо ви хочете купити пісок у Кременчуці, радимо вам звернути увагу на нашу компанію. Ми є надійним та перевіреним постачальником будматеріалів в Україні. Наша організація пропонує клієнтам не тільки продукцію високої якості, а й доступні ціни і ввічливе обслуговування.

Сфера застосування

Без річкового піску неможливо собі уявити оздоблювальні та будівельні роботи. На його основі виготовляються цегла, тротуарна плитка та бетон. Піщані розчини відрізняються особливою міцністю та малою усадкою. Сипучий інгредієнт активно застосовується у сфері дорожнього будівництва, а саме у укладанні асфальтованого покриття. Характеризується гладкою поверхнею, покращує характеристики міцності доріг, підвищує еластичність і стійкість до тиску.

Популярність та затребуваність сировина набула завдяки природній чистоті та відсутності домішок, глиняних частинок, дрібних камінців. Відмінною рисою є однорідність фракції, тому його використовують для сухих сумішей. У випадку з бетоном сипкий інгредієнт необхідний як заповнювач, призначений для закриття порожнин, які утворюються між щебенем. Допомагає рівномірно розподілити внутрішню напругу при затвердінні бетонної маси.

На його основі створюються зворотні відсипки, вимощення, фільтраційні та дренажні системи. Застосовується для створення розчинів для штукатурки, стяжки підлог та затиральних сумішей, а також для піскоструминних машин для очищення поверхонь.

Сфера застосування:

  1. Зведення фундаментів.
  2. Вирівнювання майданчиків.
  3. Виготовлення залізобетонних виробів, скла, штучного каменю.
  4. Облаштування дитячих та спортивних майданчиків.

Особливою затребуваністю користується в ландшафтному дизайні через естетичний зовнішній вигляд, однорідність і гладкість. З його допомогою виділяються бруковані садові доріжки та облаштовуються прилеглі території.

Річковий більш універсальний. Його часто порівнюють з кар’єрним, який видобувається іншим способом та характеризується великою кількістю домішок у складі. Домішки при поєднанні з активними речовинами будматеріалів входять у хімічну реакцію. Тому кар’єрний рідко використовується, а масовий попит має саме з дна річки, очищений природним способом. Якщо ви хочете придбати подібну сировину, ми будемо раді допомогти вам. Наш інтернет – магазин «Центр – Цемент» у Кременчуці пропонує прийнятні ціни та доставку по місту та Полтавській області.

close