ua ru
Головна Новини Вартість та швидкість укладання: цегла та газобетон

Вартість та швидкість укладання: цегла та газобетон

Вибираючи стінний матеріал, орієнтуйтесь на технічні показники, цінову політику та швидкість укладання. Донедавна для зведення житлових та комерційних приміщень активно використовувалася цегла. Нещодавно ії змінив газобетон – різновид пористого бетону, що має підвищені експлуатаційні якості. Сьогодні його купити можна в будь-якому будівельному магазині, але досить важко знайти якісний, який повністю відповідатиме заявленим критеріям. Купити якісний газобетон в Кременчуці можна в нашій компанії «Центр – Цемент». Організація вже років постачає високоякісні будматеріали по території України .

Вартість

Розмір стандартної силікатної цегли дорівнює 250*125*65 мм. Для викладки м³ потрібно 512 шт. Ціна однієї дорівнює 5₴, тобто м³ обходиться приблизно 2560₴. Якщо м³ кладеться з урахуванням швів, кількість зменшується до 400 шт., а його вартість – до 2000 ₴.

Для будівництва м³ зі стінових блоків потрібно 33 шт. розміром 600*250*200 мм. Одна штука в середньому коштує 35₴, а м³ обійдеться в 1155₴.

З порівняння можна зробити висновок, що найбільш економним у фінансовому плані є газосилікат. Він має кілька значних недоліків, які можуть негативно позначитися на майбутній будівлі. Блоковим будинкам необхідний армований пояс жорсткості, що кладеться на кожен третій ряд кладки. За один погонний метр пояса з арматури доведеться заплатити не менше 650 ₴.

Міцність

Цегляні бруски використовуються для будівництва багатоповерхових будинків (до 8-10 поверхів), витримують навантаження до 100-150 кг/см². Газоблок в межах 25 – 70 кг/см², тому використовується для будівництва малоповерхових будинків (не більше 3 поверхів).

Інші критерії

Термін експлуатації цегли становить більше століття. Точних даних щодо газоблоку щодо цього немає, але виробники заявляють, що середній період експлуатації дорівнює 100 рокам. Якщо цеглу використовують для зведення підвальних стін, то газоблок для цього не рекомендують. Питома теплоємність цегли – 0.88 кДж/кг*С. Питома теплоємність газоблоку – 1.0 кДж/кг*С. Морозостійкість у цегли понад 100 циклів, у газоблоку від 25-ти.
Пожежностійкість у матеріалів однакова – перший клас. Коефіцієнт екологічності: цегла – 10, газоблок – 2. Водопоглинання у цегли менше і 9%, у газоблоку до 25%. Час кладки 1 кв.м. цегли займає приблизно більше 3-х годин. Час кладки газоблоку в рази швидший і займає 1-1,5 години за той же обсяг робіт.

За швидкістю укладання лідирує газосилікат. Комірчастий бетон більший, укладається на тонкий шар плиткового клею. Завдяки малій щільності відмінно ріжеться і піддається механічній обробці. З його опонентом працювати складніше через високу щільність. Камінь має одну істотну перевагу – завдяки невеликому розміру з нього створюються оригінальні фігурні фасади.

Цегляні будови більш надійні, їх будівництво вимагає великої кількості часу та чималих фінансових вливань. Довговічність залежить від якості сировини. Придбати гарну цеглу в Кременчуці можна у нас в організації «Центр – Цемент». Наша фірма вже давно завоювала собі бездоганну репутацію та статус надійного постачальника.

close