ua ru
Головна Новини Переваги ЗБВ у будівництві

Переваги ЗБВ у будівництві

Залізобетонні вироби допомагають зводити будинки неймовірних масштабів та міцності. Сьогодні досить великий асортимент різних плит, кілець, балок перекриття тощо. Всі вони відрізняються вартістю та сферою застосування. Але в подібних конструкціях велику роль відіграє дотримання технології виробництва, адже якщо її не дотримано, то деталь може вийти не дуже міцною.
У нашій компанії «Центр – Цемент» ви можете придбати якісні ЗБВ. Кременчук – місто, в якому наша організація вже багато років є надійним постачальником будматеріалів. Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, які гарантують якість та тривалий термін експлуатації власної продукції.

Основні переваги

На сьогоднішній день жодне будівництво не ведеться без використання залізобетонних конструкцій. Вони стали настільки затребуваними та популярними завдяки тривалому терміну служби, доступній вартості та міцності, яка виражається у стійкості до впливів зовнішніх механічних факторів, включаючи розтягування, стиск та скручування.

Якими особливостями володіють вироби із заліза та бетону:

  • Сейсмічна стійкість. Конструкції можуть бути збірними, монолітними чи змішаними. За рахунок цього досягається високий рівень жорсткості побудованих на такій основі будівель. Подібні конструкції легко переносять незначні землетруси.
  • Вогнетривкість. Сам по собі бетон є негорючим матеріалом, він витримує високі температури та запобігає розповсюдженню вогню. Для збільшення вогнетривкості додатково додаються різні добавки та домішки, на зразок доменного шлаку, діабазу, шамоту або базальт.
  • Технологічність. Ніхто не буде сперечатися, що використовувати конструкції досить зручно та просто. Для встановлення потрібна спеціальна техніка, але сама установка відбувається досить легко, просто та швидко.
  • Варіативність. Широкий асортимент різноманітних деталей робить ЗБВ незамінним матеріалом у будівельній галузі.
  • Відсутність реакції на хімічні та біологічні засоби.

Залізобетон є однією з найважливіших складових будівельного процесу. Він здатний витримати колосальні навантаження та прослужити не один десяток років. Якщо ви звернетесь до нас у компанію «Центр Цемент Кременчук» купити залізобетонні об’єкти, ми з радістю допоможемо вам визначитися з доступними варіантами каталогу, проконсультуємо щодо правил експлуатації та організуємо швидку та якісну доставку по місту та Полтавській області.

close