ua ru
Головна Новини Сфери використання білого цементу

Сфери використання білого цементу

Білий цемент є різновидом портландцементу, який від звичайного відрізняється складом клінкеру, технологією виробництва та сферами використання. Білуватий відтінок сировина набуває через додавання гіпсу, хлорнуватих солей та вапняку.

Де використовується

В’яжуча речовина характеризується швидким затвердінням, більшою міцністю завдяки дрібному помелу, хорошому зчепленню з іншими матеріалами, екологічністю, тривалим терміном експлуатації та сульфатостійкістю. Єдиний його недолік – завищена вартість порівняно із звичайним портландцементом.

У будівельній галузі сировина набула популярності та затребуваності через свої естетичні та декоративні особливості. Використовується для архітектурних та бетонних робіт (створення мостів, декору житлових будівель) та реставрації історичних реліквій. Він стійкий до природних факторів, не вигоряє та не руйнується на сонці, тому активно використовується на відкритому повітрі.

З білого цементу виготовляють:

  1. Сухі суміші, з яких потім виготовляють розчини для штукатурки фасадів, клейові та затиральні склади, наливні полові покриття, розчини для шпаклівки та герметики.
  2. Бетон, що використовується для ремонтних робіт стін, полотна та фасадів житлових та комерційних будівель.
  3. Фрагменти оздоблення фасадів.
  4. Будівельні елементи: віконні та дверні отвори.
  5. Високоміцні фасадні цементні розчини, які надалі використовуються на складних поверхнях.
  6. Збірні залізобетонні елементи.
  7. Облицювальну фасадну плитку та декоративну цеглу.
  8. Декоративно – конструктивні елементи: колони, квітники, сходи, скульптури, балкони, бордюри, статуї, лавочки, огорожі, пам’ятники тощо.

Матеріал відрізняється високою відбиваючою здатністю і міцністю, тому активно застосовується для розмітки дорожніх покриттів аеродромів і автошляхів. Без цієї сировини неможливо собі уявити облицювання фасадів, роботи із забезпечення непроникності та декоративне оздоблення внутрішніх стін приміщення.

Якщо ви хочете придбати якісний портландцемент та білий цемент у мішках, рекомендуємо ознайомитись з нашим каталогом. Оренда самоскида, реалізація різноманітних будматеріалів за доступною ціною, ввічливе обслуговування, доставка товару по Кременчуці та області – це лише малий перелік послуг, який може запропонувати компанія власним клієнтам. Ми ретельно стежимо за якістю власної продукції та пропонуємо покупцям тільки найкраще.

close