ua ru
Головна Новини Види силікатної цегли

Види силікатної цегли

На українському ринку будівництва силікатна цегла використовується досить давно. Свою затребуваність вона набула завдяки гарній вогнестійкості, низькій теплопровідності та доступності в ціновому сегменті.

Різновиди

Силікатна цегла являє собою безвипалювальний виріб, виконаний у формі паралелепіпеда і призначений для кладки стін.

Класифікація:

  1. За складом. Розрізняють 3 категорії виробів, що відрізняються за кількістю домішок: вапняно піщана, вапняно – шлакова і вапняно – зольна.
  2. За розмірами: одинарна (250*120*65 мм), полуторна (250*120*88 мм) та подвійна (250*120*138 мм).
  3. За конструкційним виконанням: повнотілі та порожнисті. Повнотілі відрізняються великою вагою, можуть мати незначну пористість, характеризуються довговічністю і меншою схильністю до водопоглинання. Пустотілі найчастіше використовуються для зведення стін через свою маленьку вагу та менший тиск на фундамент. Вони славляться високими тепло- та звукоізоляційними властивостями.
  4. За призначенням: рядова (кладеться в основу та згодом закривається/декорується оздоблювальними матеріалами) та лицьова (не допускається наявність тріщин, сколів та пошкоджень, на лицьовій цеглі часто можна зустріти декоративне рельєфне оздоблення).
  5. За кольором: біла (світло – сіра) і пофарбована (забарвлюються цеглини за допомогою додавання фарби на етапі підготовки суміші).
  6. За міцністю при стисканні. Розрізняють вироби від М75 М300. Для облицювання використовуються камені не менше ніж М 125.
  7. За морозостійкістю. Цей критерій варіюється від F25 і F50, передбачає кількість циклів заморожування/відтавання.
  8. За середньою щільністю: пористі (до 1500 кг/м³) та щільні (більше до 1500 кг/м³).

Матеріал абсолютно безпечний, не містить шкідливих речовин, не виділяє токсинів та не горючий. Він доступний за ціною, відрізняється чіткими геометричними пропорціями, стійкий до появи цвілі та грибків. Але головні його переваги – висока міцність та хороша стійкість до усадки.

Якщо ви бажаєте придбати силікатну цеглу в Кременчуці за прийнятною ціною, звертайтесь до нашої компанії «Центр – Цемент». Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію, гарантуємо високу якість товару та при необхідності доставляємо його містом та Полтавською областю. Крім цього компанія надає ще ряд супутніх послуг, здатних значно полегшити процес будівництва чи ремонту: оренда тягача з причепом, екскаватора, автобетонозмішувача та самоскида МАЗ. Наша організація працює на українському ринку вже багато років, за цей час ми змогли завоювати собі бездоганну репутацію та звання надійного постачальника цементу, піску, вугілля, бетону та інших матеріалів.

close