ua ru
Головна Новини Як правильно транспортувати цемент?

Як правильно транспортувати цемент?

Купити цемент за вигідною ціною — тільки половина справи. Не менш важливо його правильно доставити. Невдале транспортування загрожує намоканням, розсипанням, втратою його якостей і придатності для використання. Та більше, це може зашкодити людям і призвести до додаткових витрат. 

Фахівці ЦементЦентр підготували для вас наступні рекомендації.

  1. Обрати транспорт

Найбільш надійний варіант для перевезення великих обсягів цементу на далекі відстані — це цементовози, спеціальні цистерни, змонтовані на шасі вантажного автомобіля, причепа або напівпричепа. 

Такий транспорт має зручні системи завантаження і розвантаження і можуть бути оснащені компресором, фільтром, системою очищення. Цементовоз захищає цемент від атмосферних впливів та пошкоджень. На короткі відстані невеликі обсяги речовини можна перевозити також будівельними самоскидами. Обов’язково перевірте технічний стан транспортного засобу. 

  1. Підготуватися до транспортування

Рівномірність завантаження дозволить уникнути перекидання транспорту. Також речовину варто ущільнювати, щоб вона не розсипалась дорогою, і захистити від потрапляння вологи. Можна використовувати брезент. Вологий цемент затвердне і зіпсується. Не намагайтесь завантажити цементу більше, ніж це дозволяє об’єм  обраного виду транспорту. 

  1. Дотримуватися правил безпеки під час транспортування

Водій повинен не тільки дотримуватися правил дорожнього руху, а й уникати різкого гальмування. Цемент може зміститись і пошкодити автівку та людей довкола. Обов’язково потрібно забезпечити вентиляцію, щоб пил не накопичувався. 

  1. Розвантажити

Цемент слід розвантажувати рівномірно, уникаючи пошкодження паковання. Не розвантажуйте цемент на відкритому повітрі під час дощу, снігу чи туману. Це додаткова волога. 

  1. Очистити транспорт після розвантаження 

Після транспортування цементу, транспорт необхідно ретельно очистити, щоб залишки не затвердівали і не пошкодили авто.

Прислухайтесь до цих простих рекомендацій, і ви зможете довезти цемент без втрат І додаткових витрат.

close