ua ru
Головна Новини Три правила, які вбережуть вас від шкідливого впливу цементу

Три правила, які вбережуть вас від шкідливого впливу цементу

Кашель, чхання, першіння в горлі, біль у грудях і навіть хронічні захворювання — лиш частина неприємностей, спричинених вдиханням цементу. Шкіра після контакту з цією речовиною може почати свербіти, пекти, тріскатись і набрякати. А якщо цемент потрапив в очі, то можна навіть втратити зір. Тож дотримуватися правил техніки безпеки під час роботи з цементом вкрай важливо для вашого здоров’я. 

Ми у Центр Цемент підготували для вас кілька порад, як правильно убезпечити себе, працюючи з цементом.  

  1. Захистіть органи дихання

Респіратор або марлева пов’язка допоможуть запобігти вдиханню цементного пилу.

  1. Захистіть шкіру

Оберіть спецодяг з довгими рукавами та штани, одягніть рукавички, щоб попередити контакт цементу з шкірою

  1. Захистіть очі

Підберіть правильно захисні окуляри, щоб уникнути потрапляння цементу в очі. Окрім того, провітрюйте робоче приміщення. Стежте, щоб цемент не потрапив в їжу та воду.

Якщо ж все-таки цемент потрапив

  • на шкіру — негайно промийте уражену ділянку водою з милом,
  • в очі — промийте їх проточною водою упродовж 15 хвилин. 

Якщо вдихнули цемент, вийдіть на свіже повітря, а рот і горло прополощіть водою. У будь-якому випадку зверніться до лікаря.  Пильнуйте, аби діти не мали доступу до місця, де зберігається цемент, та до місця, де йдуть будівельні роботи.

Цемент – це дуже дрібний порошок, до якого часто додають різні добавки для покращення його властивостей. Але при неправильному поводженні речовина може нести загрозу здоров’ю людини. 

Не нехтуйте правилами техніки безпеки, використовуйте захисні засоби, провітрюйте приміщення, не допускайте попадання цементу на шкіру та слизові оболонки. 

Бережіть себе, а Центр Цемент подбає про те, аби якісний цемент завжди був в наявності для втілення ваших кращих проєктів. 

close