ua ru
Головна Новини Застосування відсіву в бетоні

Застосування відсіву в бетоні

Відсів – це будматеріал, що отримується при дробленні та просіюванні гірських та скельних порід. У будівельній галузі найбільшою популярністю користується гранітний. Буває кількох кольорів: сірий та рожевий.

Де і як використовується

Може використовуватися як замінник піску при замішуванні бетонного складу. Від нього відрізняється шорсткою структурою та походженням. Надає бетону міцність, відмінно заповнює порожнечі, що утворилися між більшими частинками і рівномірно розподіляє навантаження після застигання розчину.

Основні переваги його використання для створення цементних розчинів:

 • Наявність більшої кількості часток різного розміру.
 • Швидкий вступ у реакцію з бетоном та збільшення його характеристик міцності.
 • Гарне зчеплення із в’яжучою речовиною.
 • Скорочення витрати цементу.
 • Отримання матеріалу із високими експлуатаційними властивостями.

При частковій заміні дрібнозернистого сипучого матеріалу щебенем можна збільшити питому вагу суміші та її щільність. Часто застосовується як альтернатива через доступну ціну та відсутність дефіциту.

Яким критеріям має відповідати продукт дроблення:

 1. Походження від магматичної породи (граніт, базальт). Подібна сировина характеризується меншим вмістом пилу та дрібних частинок, відмінно вбирає вологу, забезпечуючи виробам щільну та гладку структуру.
 2. Фракція. Краще вибрати 0 – 5.
 3. Склад. Важливо перевірити, щоб він не містив більше 3-10% глиняних домішок. Якщо їх обсяг більший, то для приготування знадобиться більше води, яка може спровокувати погіршення зчеплення та зниження коефіцієнта міцності.
 4. Радіоактивність (не повинна перевищувати 370 Бк/кг).

При застосуванні грановідсіву для отримання якісного цементного складу рекомендується дотримуватись такого співвідношення, як:

 • 1 частина цементу (бажано М 400).
 • 8 частин грановідсіву.
 • 1 частина води (трохи більше 20% від загального обсягу).

Якщо ви бажаєте придбати відсів у Кременчуці, звертайтесь до нашої компанії «Центр – Цемент». Ми спеціалізуємося на реалізації якісних, безпечних та сертифікованих будматеріалів за доступною для будь-якої людини ціною. У нашому каталозі сировина представлена ​​у 2 позиціях: фракція 0 – 5 та 2 – 5. Також у нас можна взяти в оренду спеціальну техніку: оренда екскаватора, тягача з причепом, бетонозмішувача, вантажного самоскида МАЗ, вантажного бортового ЗІЛ та ГАЗ. Компанія пропонує безкоштовне консультування, надання допомоги у виборі, зручність оплати та доставку по місту та Полтавській області.

close