ua ru
Головна Новини Застосування ЗБВ кілець

Застосування ЗБВ кілець

Сьогодні у будівельній області активно використовуються залізобетонні конструкції. Але більшою популярністю та затребуваністю користуються саме ЗБВ кільця. Вони виконані у циліндричній формі з металевою сіткою всередині. Бувають різних розмірів, застосовуються найчастіше для створення оглядових та каналізаційних колодязів.

Сфера застосування

Залізобетонні вироби виготовляються з бетону різних марок, щебеню та металевої арматури. Саме подібний «склад» забезпечує високу міцність та надійність предметів.

У будівельній галузі найбільш затребуваними вважаються вироби типу КЦ – 10 (⌀ – 1 метр, h – 90 см) та КЦ – 20 (⌀ – 2 м, h – 90 см).

Сфера застосування:

  1. З’єднання каналізаційних та водонапірних споруд.
  2. Будівництво міської каналізації та тепломереж.
  3. Зведення дренажної каналізаційної системи для зниження рівня грунтових вод.
  4. Установка та монтаж газопроводу, систем каналів та труб, водопроводу та водовідведення.
  5. Створення септиків та вигрібних ям.

Часто конструкції використовуються як накопичувальні ємності для води. Подібні предмети навіть деякими умільцями використовувалися для будівництва невеликих ставків та міні – басейнів на ділянці.

Вони відрізняються простою та швидкою установкою, високою стійкістю до зовнішніх факторів, тривалим терміном служби, невибагливістю та доступністю ціни.

Як правильно вибрати

При виборі варто орієнтуватися на тип об’єкта, що створюється. Якщо, наприклад, створюється колодязь, то варто вибрати блоки із замком. Вони щільно прилягають один до одного, виключаючи можливість протікання.

Основні критерії вибору:

  1. Наявність сертифіката відповідності.
  2. Тип: прямі та фальцеві.
  3. Розмір.
  4. Стан: відсутність на поверхні тріщин, вибоїн, сколів та іржі на петлях, призначених для монтажу.

Якщо ви хочете придбати ЗБВ у Кременчуці, рекомендуємо ознайомитись з каталогом нашого інтернет – каталогу . Наша компанія реалізує кільця, кришки та днище (нижні плити) різних діаметрів: від 70 см до 2 метрів. Також у нашій організації доступна оренда спецтехніки в Кременчуці для доставки та спрощення процесу монтажу придбаної продукції. «Центр – Цемент» – це надійний постачальник якісних та сертифікованих будівельних матеріалів. У нашому асортименті також є цемент, сипучі матеріали, вугілля, газоблоки та цегла.

close